Producent drzwi wewnętrznych – Windoor | piękno i elegancja

windoor-sklep.pl Rzetelna firma

Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Firma Windoor, która należy do ścisłej czołówki producentów drzwi wewnętrznych zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy wybrać z listy interesujący model. Do każdych drzwi zostały przygotowane przykładowe aranżacje wnętrz. Dzięki temu będą mogli Państwo sprawdzić jak konkretny produkt będzie prezentował się w waszym domu czy mieszkaniu.

Nasze produkty zostały podzielone na 3 kategorie. Pierwsza z nich to drzwi zewnętrzne o nazwie Calisto. Natomiast specjalnością naszej firmy są produkty przeznaczone do wewnętrznych pomieszczeń. Produkowane przez nas drzwi można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3 kierunkową.

Pokrycie drzwi wewnętrznych takim rodzajem laminatu sprawia, że doskonale prezentują się w Państwa domach czy mieszkaniach. Jej unikalna struktura umożliwia doskonałe odbijanie promieni słonecznych co sprawia, że drzwi posiadają różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy dwu letniej gwarancji producenta. Kupując u nas mają Państwo pewność, że nie przepłacają. Tanie drzwi do Państwa domów, umożliwią obniżenie kosztu remontu. Tak zaoszczędzone fundusze można przeznaczyć na dodatkowe pracy lub inny cel.

Jeśli nie chcą Państwo dokonywać zakupów przez naszą stronę? Wystarczy odwiedzić jeden z salonów firmowych. Wszystkie sklepy posiadają na stanie dostępne modele drzwi oraz liczne dodatki, które mogą być potrzebne przy montażu naszych produktów.

Znajdz drzwi dla siebie:

copyright © 2012 www.e-windoor.pl

ul. Warszawska 65 Wsola k/Radomia 26-660 Jedlińsk
tel.: 048 321-54-92,048 321-54-98

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl www.polmedia.net